Ã–VRIGT / Speglar / Spegelbyrå 9199191

nr 919 9191

Spegelbyrå

1880-tal, längd: 104 cm, djup: 55 cm, höjd: 230 ca cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 20 oktober 2014
kl 18:45:11